Stadiony: Česká republika


Po kliknutí na název týmu se vám ukáží podrobné informace o stadionech včetně fotografií a dopravy z Opavy. Stadiony jsou seřazeny podle maximální kapacity k sezení. * kapacita včetně stání.

Liga Klub Město Kapacita Z Opavy km
1. SK Slavia Praha Praha 21.000 368
1. AC Sparta Praha Praha 20.374 376
1. FK Teplice Teplice 18.221 461
1. FK Dukla Praha Praha 18.000* 382
1. FC Bahník Ostrava Ostrava 17.372 39
1. FC Hradec Králové Hradec Králové 17.000* 195
1. SK Sigma Olomouc Olomouc 10.212 77
1. FC Slovan Liberec Liberec 9.900 390
1. 1. FK Příbram Příbram 9.100 429
1. 1. FC Slovácko Uherské Hradiště 8.121 124
1. 1. FC Brno Brno 8.050 174
2. Slezský FC Opava Opava 7.758 0
2. Bohemians 1905 Praha 7.500 369
2. FK Baník Most Most 7.500  465
1. FC Viktoria Plzeň Plzeň 7.425 46
1. SK Č. Budějovice České Budějovice 6.681 380
2. FC Tescoma Zlín Zlín 6.375 105
1. FK Baumit Jablonec Jablonec 6.280 349
2. FC Grafin Vlašim Vlašim 6.000* 322
2. FK Viktoria Žižkov Praha 5.600 373
1. FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav 5.000 314
2. 1. SC Znojmo Znojmo 5.000 230
2. FK Baník Sokolov Sokolov 5.000* 521
1. FC Vysočina Jihlava Jihlava 4.075 258
2. FK Ústí nad Labem Ústí nad Labem 3.500* 467
? FC Vítkovice Vítkovice 2.920 35
2. 1. HFK Olomouc Olomouc 2.600 77
MSFL Fotbal Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2.400 54
MSFL FC Hlučín Hlučín 2.380* 25
MSFL FK Fotbal Třinec Třinec 2.200 84
MSFL SK Kroměříž Kroměříž 1.115* 109
2. MFK OKD Karviná Karviná 904 59
2. SK Slovan Varnsdorf Varnsdorf 900 342
MSFL Městský SK Břeclav Břeclav 830 222
2. FC Zenit Čáslav Čáslav 575 225
2. FK Pardubice Pardubice 234
2. FC Táborsko Sezimovo Ústí 334
MSFL FC TVD Slavičín Slavičín 400 118
MSFL SK Spartak Hulín Hulín ? 104
MSFL SK Sulko Zábřeh Zábřeh ? 98
MSFL SK Uničov Uničov ? 75
MSFL SK Lišeň Líšeň ? 165
DIV.E FK Mikulovice Mikulovice ? 77
DIV.E FK SAN-JV Šumperk Šumperk ? 90
FC Čechie Uvříněves Praha
FC Přední Kopanina Praha
FK Admira Praha
2. FK Bohemians Praha Praha 1600 342
FK Meteor Praha VIII Praha
FK Slavoj Vyšehrad Praha
Loko Vltavín Praha
SK Aritma Praha Praha
SK Ďáblice Praha
SK Horní Měcholupy Praha
SK Motorlet Praha Praha
SK Sparta Krč Praha
SK Uhelné sklady Praha Praha
FC Velim Velim
FK Brandýs-Boleslav Brandýs nad Labem
FK Dobrovice Dobrovice
FK Hovořicko Hovořice
FK Králův Dvůr Králův Dvůr
Kunice Kunice
SK Benešov Benešov
SK Český Brod Český Brod
SK Kladno Kladno
SK Marila Votice Votice
SK Polaban Nymburk Nymburk
SK Rakovník Rakovník
SK Spartak Příbram Příbram
SK Union Čelákovice Čelákovice
SK Úvaly Úvaly
SK Vyktorie Jirny Jirny
Slavoj Řevnice Řevnice
Sokol Ovčáry Ovčáry
Tatran Sedlčany Sedlčany
FC Písek Písek
FK Český Krumlov Český Krumlov
FK Sezimovo Ústí Sezimovo Ústí
FK Tatran Prachatice Prachatice
Hluboká n. Vltavou Hluboká nad Vltavou
Jiskra Třeboň Třeboň
Malše Roudné Roudné
SK Jankov Jankov
SK Strakonice 1908 Strakonice
FK Horaždovice Horaždovice
Jiskra Domažlice Domažlice
Klatovy Klatovy
SK Senco Doubravka Plzeň
SK Slavia Vejprnice Vejprnice
Sokol Manětín Manětín
Sušice Sušice
Baník Královské Poříčí Královské Poříčí
Baník Union Nové Sedlo Nové Sedlo
FC Karlovy Vary Karlovy Vary
FK Nová Role Nová Role
FK Union Cheb 2001 Cheb
SK Fotbal Kraslice Kraslice
Spartak Chodov Chodov
AFK Loko Chomutov Chomutov
FC Chomutov Chomutov
FK Baník Most Most
FK Chmel Blšany Blšany
FK Litoměřice Litoměřice
FK Litvínov Litvínov
FK Řezuz Děčín Děčín
SK Štětí Štětí
FK Tatran Kadaň Kadaň
SK Stap-Tratec Vilémov Vilémov
Sokol Brozany Brozany nad Ohří
Arsenal Česká Lípa Česká Lípa
FK Pěnčin-Turnov Turnov
SK Hlavice Hlavice
1. FK Nová Paka Nová Paka
Dvůr Králové Dvůr Králové
FC Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí
FK Náchod-Deštné Náchod
FK Trutnov Trutnov
Jiskra Česká Skalice Česká Skalice
RMSK Cidlina Nový Bydžov Nový Bydžov
SK Převýšov Převýšov
Sokol Lhota p.Libčany Libčany
AFK Chrudim Chrudim
FK Agria Choceň Choceň
FK OEZ Letohrad Letohrad
Jiskra Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
SKP Slovan Moravská Třebová Moravská Třebová
Sokol Živanice Živanice
Svitavy Svitavy
FC Velké Meziříčí Velké Meziříčí
FC Žďas Žďár nad Sázavou Ždár nad Sázavou
FK Pelhřimov Pelhřimov
Horácký FK Třebíč Třebíč
Sokol Hartvíkovice Hartvíkovice
ČAFC Židenice Brno Brno
FC Dosta Bystrc – Kníničky Brno
FC Elsermo Brumov Brumov
FC Forman Boskovice Boskovice
FC Mutěnice Mutěnice
FC Slovan Rosice Rosice
FK Apos Blansko Blansko
FK Šardice Šardice
Framoz Rousínov Rousinov
SK Rostex Vyškov Vyškov
FK Hlubočky Hlubočky
SK Hranice Hranice
Sokol Konice Konice
Sokol Lázně Velké Losiny Velké Losiny
Sokol Protivanov Protivanov
ČSK Uherský Brod Uherský Brod
FC Morkovice Morkovice
FC Velké Karlovice + Karolinka Velké Karlovice
FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
FS Napajedla Napajedla
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
FC Biocel Vratimov Vratimov
FC MSA Dolní Benešov Dolní Benešov
FC Slavoj Bruntál-SK Staré Město Bruntál
FK Krnov Krnov
FK Orlová Lutyně Orlová
Fotbal Fulnek Fulnek
Hájek a Synové Jakubčovice